O firmie

Strona główna / Firma / O firmie

PERFECT Security to prężnie rozwijająca się agencja ochrony, która może poszczycić się ponad 25-letnim stażem. Jesteśmy pierwszą firmą ochroniarską powstałą w województwie lubuskim - ówczesne woj. zielonogórskie - oraz piątą w skali całego kraju. Ogromne doświadczenie w branży w połączeniu z nowoczesną technologią umożliwia nam zapewnienie Państwu ochrony na najwyższym poziomie. Od początku istnienia firma nigdy nie była zakładem pracy chronionej. Dzięki pełnemu zaangażowaniu i profesjonalnemu zapleczu zdobyliśmy uznanie naszych Klientów i solidną markę w branży.

Nasza oferta obejmuje zarówno Klientów indywidualnych jak i podmioty biznesowe oraz instytucje administracyjne. Doświadczona i wykwalifikowana kadra zapewni Państwu kompleksową pomoc w doborze usług ochroniarskich.

W 2014 roku dokonaliśmy gruntownej zmiany wizerunku obejmującej stworzenie nowego znaku firmowego, odświeżenie kolorystyki i wszelkich materiałów reklamowych. Mamy nadzieję, że profesjonalny marketing jeszcze bardziej zachęci Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszamy do współpracy!
© PERFECT Ochrona Mienia i Osób 2024 - www.perfectsecurity.pl Logo, projekt i wykonanie -