Aktualności

Strona główna / Firma / Aktualności

28-02-2014 Oświadczenie Zarządu firmy

Szanowni Państwo,

w związku ze sprzedażą udziałów firmy PERFECT Ochrona Mienia i Osób Sp. z o.o. pragniemy Państwa poinformować, że nowym właścicielem firmy i zarówno Prezesem Zarządu stała się Pani Magdalena Gruber-Kulik. Wszystkie pozostałe dane firmy: NIP, numer konta bankowego, numery telefonów oraz adres pozostają bez zmian. Pomimo zmiany zarządu świadczymy nieprzerwanie usługi na rzecz naszych Klientów, dokładając najwyższej staranności.

Docierają do nas liczne sygnały, że przedstawiciele konkurencyjnych agencji ochrony nachodzą naszych Klientów informując ich, jakoby firma PERFECT w związku ze zmianą właściciela, likwiduje swoją działalność. Jeśli również do Państwa dotarły takie sygnały to stwierdzamy, że nie zamierzamy zakończyć działalności naszej firmy a wręcz przeciwnie będziemy ją rozwijać.

Stosowane przez niektóre firmy - agencje tego rodzaju praktyki stoją poniżej jakichkolwiek standardów, wynikają zapewne z bezradnosci w skutecznym pozyskiwaniu Klientów w inny sposób, akceptowany w biznesie. Wspomniane działania mają zapewne na celu wzbudzenie niepokoju u naszych Kontrahentów i w konsekwencji pozyskiwania umów na usługi ochrony, wbrew obyczajom kupieckim.

Jako najstarsza firma ochroniarska na rynku w Zielonej Górze chcemy stać się Waszym najlepszym dostawcą i oferować Klientom wyróżniające się produkty, usługi i rozwiązania wysokiej jakości.

Innowacyjność oraz jakość produktów, które od lat charakteryzują firmę PERFECT, zostaną zachowane i rozszerzone o nowe rozwiązania.


Z poważaniem


mgr inż. Magdalena Gruber-Kulik

Prezes Zarządu
© PERFECT Ochrona Mienia i Osób 2024 - www.perfectsecurity.pl Logo, projekt i wykonanie -